25 Kasım 2018 Pazar

Survival Heroes - MOBA Battle Royale - Pubg ve LOL Birarada

Survival Heroes - MOBA Battle Royale moba ve pubg, ikisi bir arada aksiyon dolu mobil oyun.
Survival Heroes - MOBA Battle Royale


Survival Heroes - MOBA Battle Royale android oyun tavsiyesi ile karşınızdayız. Pubg ve LoL isimli 2 süper oyun'un harmanlanması ile harika bir oyun deneyimini kesinlikle yaşayacaksınız. Aksiyon dolu bir oyun keyifi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.


Survival Heroes - MOBA Battle Royale Gereksinimleri


Survival Heroes - MOBA Battle Royale oynayabilmek için Android 4.0.3 ve üzeri işletim sistemine sahip bir cihazınız olmalı. Cihaz içerisin de 75M boş hafıza kapasitesini oyun için ayırmalısınız. 1M+ yükselen bir indirme grafiğine doğru ilerlemektedir. Geleceğin en popüler mobil oyunları arasında kesinlikle yerini alacaktır. LoL ve Pubg harmanlanması ile ortaya çıkan farklı ve bir okadar aksiyon dolu oyun. Beklentilerinizin üzerine çıkmak istiyorsanız, kesinlikle indirin. 

Survival Heroes - MOBA Battle Royale Nasıl Oynanır?


Survival Heroes - MOBA Battle Royale android oyun'u nasıl oynanır?
Resim yazSurvival Heroes - MOBA Battle Royale Nasıl Oynanır?

Survival Heroes - MOBA Battle Royale 1, 2 ve 4 kişilik takımlar ile oynanılır. Farklı silahlar harita içerisinde bulunan mob ve objeleri öldürerek / kırarak edinebilirsiniz. Set itemler ile karakterleriniz daha da güçlü olacaktır. Oyun içerisinde daha fazla silahı aktif etmek için oldukça online olmanız gerekmektedir. Galibiyet ve sıralamalarınıza göre altın kazanırsınız. Bu altınların değişen rakamları ile farklı özellikte silahları aktif edebilirsiniz. Başlangıç seviyesi silahlar haricinde tüm silahlar elmas veya toplanılan altınlar ile aktif olmaktadır. Aktif edilemeyen silahlar oyun içerisinde drop olarak görülse de kullanıma kapalıdır.

2'li ve 4'lü kurulan parti maçlarında arkadaşlarınız ile aynı silahı almamaya dikkat edin. Aynı silaha sahip olduğunuz daparti atağında düşüler yaşayacaksınız. 


Blog Hakkında Çok Muhalif Kimse

içerisinde kolay ve hileli mod apklar ile oyunu zirvede tamamla..

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © Android Oyunlar™

Blogger Templates Designed By: Templatezy