25 Şubat 2019 Pazartesi

Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival android oyun tavsiyesi ile karşınızdayız. Oyunu apk ve google play üzerinden indirebilirsiniz. Hayatta kalma, sırları çözme gibi içerikler de oyunlar ile vakit geçirmeyi seviyorsanız, Last Day on Earth: Survival'i denemenizi öneriyoruz. 

Last Day on Earth: Survival Hakkında Bilgi

Oyun Yapımcısı : Kefir!
Kategori : Aksiyon - Macera
Gereksinimler : Minimum android 4.1 ve üzeri bir cihaza ve bu cihaz içerisinde 70M boş hafıza kapasitesine gereksinim duyulur. Bir internet bağlantısına cihazınız sahip olmalıdır.
İstatistikler : Google Play üzerinden 50M+ indirilme oranı ve 4,5 yıldız puanına sahiptir.
 Last Day On Earth: Survival Nasıl Oynanır?


Yeryüzünde yaşam atıcı Son Gün kıyamet sonrası dünyada ayarlanır: 2027 yılında dünya neredeyse tüm insan ırkını yok bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördü. Ve orada durmadı. Tüm bu ölü zamanlar büyük dünyanın yıkıntıları üzerine hayatta kalmak için çalışıyoruz zombi ve kanlarında direncine sahip bu birkaç kurtulan dönüşüyor başladı.

Ve şimdi karakterinin hayatta kalma gücünüz sadece! bir yarasa ya bir yol işaret: silah ve farklı türlerde taşınmasını oluşturmak veya el altında ne varsa kullanın, örneğin açlık ve susuzluk gibi karakterin yaşam istatistikleri göz kulak işçiliği için değerli kaynakları toplamak. Her şey zombi onlarca ... yüzlerce ... binlerce öldürmek için kullanışlı olacaktır!

gücünüzle değil, aynı zamanda kurnaz değil sadece karadan gelebilecek yenin - tuzakları ile surları inşa veya nadir yağma ve kaynakların uğruna diğer ölüm toprakları baskın gidin. tüm insanlar sonra hayatta kalmak için her şeyi yapabilir.

Hardcore taraftarlar zorlu mevsimlik yerlerde yapılacak bol olacak. umutsuz bir gezi için gitmeden önce, yabani hayvanları avlamak ve mutasyona uğramış zombi kalabalıklar yok etmek en ezme silah ile kurtulan donatmak. Bir işçiliği için var bir nakliyeye mevsimlik bir yere ulaşabilir. Haritanın batıda duvarını geçirirseniz Üstelik size özel bir kostümle, diğer oyuncularla etkileşim mümkün olacak bir online konuma girecektir.

Dünyada ki son gününe büyük ve derin koydu dünyayı keşfedin! terkedilmiş toprakları avı vahşi hayvanlar ve diğer kurtulanlar yağma, evini donatmak, Yükseltme kahraman - yeni dünya yeni kuralları vardır.

Eğer böyle durumlarda hayatta kalacak mı? Eğer öyleyse, ne fiyat, ödeme yapmaya hazır mısın?
                                          Last Day on Earth: Survival Apk İndir

Google play veya dış kaynaklardan Last Day on Earth: Survival gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Apk dosyası oyununuzu daha rahat oynanabilirlik kazandırır. Herkese iyi oyunlar.                        GOOGLE PLAY İNDİRME LİNKİ                                             MOD APK İNDİR

Blog Hakkında Çok Muhalif Kimse

içerisinde kolay ve hileli mod apklar ile oyunu zirvede tamamla..

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © Android Oyunlar™

Blogger Templates Designed By: Templatezy